Dlaczego Warto Kupować w El Presidente

Niepowtarzalny styl

Niepowtarzalny styl

Tworzymy produkty które inni bali by się wprowadzić na rynek, w naszym słowniku nie ma pojecią ” za mocne “. Produkujemy ciuchy dla indywidualistów którzy nie boją się wyrażać koszulką, lubią się wyróżniać i nie przejmują sie opinią innych. Nasze wzory, nie są tymczasową modą, dzięki czemu zyskujesz rzecz w którą nie będzie wstyd ubrać się za rok czy dwa

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Kiedy rynek zalewają niskiej jakosci zagraniczne produkcje, my postanowiliśmy wspierać Polski przemysł. Dzięki temu mamy produkcje na miejscu, możemy doglądać wszystkich nawet najdrobniejszych szczegółów. Wybraliśmy dla was wysokiej jakości materiały i złożyliśmy w ręce Polskich szwaczek z wieloletnim doświadczeniem. Nadruk wykonujemy najtrwalsza metoda, w Polskich zakładach drukarskich. Taki produkt możemy z czystym sumieniem wysłać do Ciebie by służył Ci przez długi czas

Szybka Dostawa i Logistyka

Szybka Dostawa i Logistyka

Wiemy z jaką niecierpliwością czekasz na swoje nowe ciuszku dlatego :
Zbudowaliśmy z grupa specjalistów specjalny system logistyczny który pozwala nam maksymalnie przyśpieszyć czas realizacji Twojego zamówienia. Pozwala nam to równiz reagować na braki w magazynie tak byś nie musiał czekać na nowa partie. Daliśmy Ci wiele sprawdzonych metod płatności, sam wybierasz czy chcesz zapłacić kartą , przelem czy przy odbiorze.

Obsługa Klienta

Obsługa Klienta

Każdy kto kiedyś sie z nami kontaktował wie, co znaczy jakosć obslugłi El Presidente. Jesteśmy jak Twój dobry znajomy który Ci doradzi, pomoże i odpowie na wszystkie pytanie. Mozesz wygodnie zostawić nam wiadomość, kiedy nastepny raz sprawdzisz maila już masz odpowiedź. Standard 24h został u nas wprowadzony na dobre. Pracujemy z pasją.

Zadowoleni Klienci

Zadowoleni Klienci

Czy wiesz, że większość klientów dokonuje kolejnego zakupu? Świadczy to o tym, że klienci sprawdzili naszą jakość i z chęcią zbierają kolekcje naszych produktów.  Dostajemy od was mnóstwo pozytywnych opini a co za tym idzie mnóstwo energii do działania. Najlepsza reklamą dla nas jesteście wy, pokazując się wsród znajomych i dzieląc się wiedzą o naszych ciuchach.

UWAGA

UWAGA

Zakładasz na własna odpowiedzialność.

Grozi nadmiernym zainteresowaniem płci przeciwnej.