O nas

Część!
Nazywam się Adrian Podlaski, i chciałbym przedstawić Ci moje ” dziecko ”
Jestem założycielem marki El Presidente. Moja historia zaczeła się od swojego rodzaju uzależnienia. Masowo wyszukiwałem i kupowałem koszulki z dobrym przekazem, ciekawą grafiką czy oryginalnym hasłem. Jednak w pewnym momencie zaczeło mi czegoś brakować. Uzależnienie było tak silne, że chciałem czegoś mocniejszego, czegoś co zwala ze stołka, co zamiesza w głowie na dłużej a po wszystkim będe chciał to jeszcze raz i kolejny. Nad moją głową zapaliła się lampka – zrób to sam! W ten sposób narodził się pomysł na marke która nie boi się pokazać kto ma jaja. Rzucilłem się na głęboką wode, ale nie utonałem. Wrecz odwrotnie, czuje się tu jak ryba w wodzie odkrywając dla Ciebie skarby zatopione w ocenie El Presidente. Teraz jestem odpowiedzialny za to by wszystkie tryby działały jak nalezy a to najważniejsze z nich:

3 GŁÓWNE SKŁADNIKI EL-PRESIDENTE

Idea

Idea

To marka która została powołana do życia z pasji i miłości do koszulek.

Ubrania oferowane przez El Presidente są produkowane w niewielkich nakładach co czyni je wyjatkowym i ekskluzywnym towarem. Reptezentują unikalny styl dla ludzi którzy pragną czegoś więcej.

Poczuj się jak El Presidente

Ludzie

Ludzie

Jesteśmy grupką przyjaciół która postanowiła podzielić sie swoimi pomysłami ze światem.

Starannie wybraliśmy sobie współpracowników z którymi praca będzie istną przyjemnością i fajnym życiowym doświadczeniem.

Dzięki temu wszyscy chętnie realizują swoje zadania, tworząc sprawnie działający system

Unikalność

Unikalność

Każdy projekt El Presidente ma swoją osobistą historie o której moglibyśmy opowiadać z fasynacja w głosie przez długie godziny. Naszym zdaniem najlepsze pomysły przychodzą nagle. Tak było też ze wzorami El Presidente.
Przykładem może być nasz flagowiec ” Łajdak ” który był dosłownie liściem od byłej dziewczyny wymierzony w twarz jednego z nas podczas zakonczenia zwiazku i wykrzaczane w twarz ” Ty Łajdaku ” Nad głową szybko pojawiła się żarówka która ostatecznie została przeniesiona farbą drukarska na materiał.

Chcesz wiedziec jak powstały inne projekty?

Napisz do nas! contact@el-presidente.pl